פרסום אתרים

פרסום אתרים באינטרנט, משתייך לקטגוריה של הפרסום החדש המחליף את הפרסום המסורתי, שהכרנו. פרסום אתרים באינטרנט יכול להתבצע באמצעות אסטרטגיות שונות ושיטות שונות. פרסום אתרים הוא הרבה יותר ממוקד, מאשר פרסום מסורתי , ולכן סיכוייו גבוהים יותר.

אם פרסום מסורתי משיג חשיפה מבלי לדעת מיהם אלו שיראו את הפרסומת, הרי שפרסום אתרים מצליח להשיג חשיפה ממוקדת שמאפשרת למפרסם למקד את הפרסומת בפני קהל יעד שאכן יש סיכוי גבוה שיהיה מעוניין לרכוש את המוצר או השירות המפורסם.

פרסום אתרים ניתן לבצע אותו כאמור בשיטות שונות ובאסטרטגיות שונות , הנה סקירה של חלק מהשיטות לפרסום אתרים.

  • פרסום אתרים במנועי החיפוש יש שתי שיטות לפרסום אתרים במנועי החיפוש השיטה האחת נקראת קידום אורגני והשיטה השניה נקראת קידום ממומן. הקידום האורגני הוא איטי ונמשך כמה חודשים ואחריהם ניתן לראות תוצאות, והקידום הממומן תוצאותיו הן מיידיות. הקידום האורגני דורש אוסף של מהלכים שבסופם ידורג האתר בדירוג גבוה בין תוצאות החיפוש, והקידום הממומן הוא קידום שנרכש בתשלום ומציב את האתר בראש תוצאות החיפוש או בצדי תוצאות החיפוש.

  • פרסום אתרים ברשתות החברתיותמאז התפתחותן של הרשתות החברתיות הפכו גם הן לאפיק פרסום אפקטיבי ויעיל , והיום יש לא מעט אתרים שמפרסמים עצמם ברשתות החברתיות, פרסום אתרים ברשתות החברתיות הוא עדין הרבה יותר מאשר הפרסום האגרסיבי שאנו מכירים במנועי החיפוש, פרסום ברשתות חברתיות דורש מהמפרסם לדבר אל הקהילה שנאספת סביבו בגובה העיניים , ולהיות כנה ואמיתי, המפרסם צריך להיות שיתופי ולשתף פעולה עם הקהילה שנאספה סביבו, כך גם יוכל להתאים לכל גולש את המוצר המתאים לו. ולהשיג תוצאות אופטימאליות.

  • פרסום אתרים באמצעות תוכן שיווקי יש היום לא מעט אתרי מאמרים שמאפשרים להפיץ מאמרים באופן חופשי ללא תשלום, כתיבת מאמרים שיווקיים עם מידע שיווקי על עסקים וחברות, ועם לינק לאתרים של אותם עסקים וחברות, היא אמצעי אפקטיבי להגדלת תעבורת הגולשים באתרים של אותם עסקים וחברות.

  • פרסום אתרים בפורטלים מתאימים ישנם אתרים ייעודיים או פורטלים שבהם נוכל לפרסם את האתרים שלנו , ולזכות בפרסום ממוקד בפני קהל היעד שאכן מעוניין בשירות או המוצר שהעסק שלנו מספק. כך למשל חברה העוסקת בשיווק מוצרים אורגניים כדאי לה לפרסם את עצמה בפורטל המספק מידע על מוצרים אורגניים, ואילו קליניקה למתן שירותי רפואה אלטרנטיבית כדאי לה לפרסם את עצמה בפורטל רפואה אלטרנטיבית.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *