חברה המוגדרת מומחית לעבודת עפר, היא חברה המבצעת מגוון עבודות הקשורות אל עבודות בניה, פיתוח ושיפוצים הנעשים בחוץ.

החלק הארי של עבודות הפיתוח, בא לידי ביטוי בפיתוח ושיפוץ שטחים הממוקמים מחוץ לבית או לעסק.

עבודות אלו, יכולות לכלול הנחה של קווי ביוב, סלילה של שבילים, הנחת צינורות מים, חפירת תעלות ניקוז, חפירת תשתיות שונות, הריסת קירות ומבנים, ועוד.

במסגרת ביצוע עבודות עפר, יעשה שימוש במכשור מכני והנדסי, לרבות משאיות אשר יפנו את הפסולת, בובקט, מחפרים ועוד.

בחירת חברת עבודות עפר

בחירת חברה המומחית בכל הקשור אל עבודות עפר, צריכה להיעשות בצורה קפדנית ולאחר בדיקה יסודית של החברה.
מומלץ לבחור בחברה מקצועית בעלת ניסיון רב, בכל הקשור אל אותן עבודות עפר להן אתם נזקקים.

בנוסף, רצוי שהחברה תהיה ממוקמת בסמוך לאזור הגיאוגרפי שלכם.

חברה אשר מבצעת עבודות עפר, חייבת לעמוד בלוחות זמנים דחוקים, לגלות יצירתיות באשר לפתרון בעיות שונות בשטח ולהיות בעלי ניסיון בעבודה עם ספקים, מוסדות שונים, המגזר העסקי וכן המגזר הפרטי.

סוגים שונים של עבודות עפר

 • פינוי פסולת חפירות ובנייןחברה המבצעת עבודות אלו, תוכל לספק לכל קבלן בניין שירות פינוי פסולת מכל סוג לאתר המאושר על פי חוק להשלכת פסולת.
  כאן מדובר באחד מהשירותים הנפוצים ביותר, שכן מבחינה חוקית כל אתר בניה חייב לדאוג לפינוי כל הפסולת, לפני הנחת היסודות שלו ולאחר סיום הבניה.

יש לוודא כי אתם בוחרים בחברה מקצועית ורצונית, אשר תפנה את הפסולת לאתרים מורשים על פי החוק.

כל בעיה אשר תתרחש בעקבות אי פינוי של פסולת או פינוי של פסולת לאתר אשר אינו מורשה על ידי המשרד לאיכות הסביבה, יכולה לגרור קנס כספי ועיכוב בהמשך הבנייה.

בנוסף, יש לוודא כי החברה בה בחרתם, מובילה את כל הפסולת במכולה המיועדת לעפר ומבטיחה כי לא ייגרם כל נזק במהלך העברת הפסולת אל אתר הפסולת.

 • ריפוד של צנרתחברות עפר מבצעות גם שירות ריפוד צנרת.

שירות זה נדרש לאחר שמסתיימת פעולת הנחת צינורות המים וקווי הביוב. לאחר סיום העבודה החברה המתמחה בשירות זה, מרפדת את אותם צינורות בשכבת חול אשר יוצר בידוד מקסימאלי.

 • ריצוףלא כל חברות העפר מבצעות עבודת ריצוף, לכן חשוב לבדוק עם החברה איתה אתם מתקשרים, האם היא מספקת שירות זה.
  כאן מדובר על ריצוף המשטחים באמצעות חומרים שונים, כמו לדוגמא קובליסטים, אריחים, שיש, בטון חלק, אבנים משתלבות, ועוד.

לסיכום, חשוב מאוד להקפיד על בחירת חברה מקצועית בעלת וותק ומוניטין, שתבצע את עבודות העפר הנדרשות.
חברה מקצועית , המספקת שירותים הקשורים אל עבודות של עפר, תשמח לספק לכם שמות של לקוחות אשר להם בוצעה עבודה בעבר וכן תעמוד בלוחות זמנים בדייקנות מרבית וחסרת פשרות.

חדר האמבטיה הוא חדר שלא נועד לשמש אותנו רק לניקיון אלא גם כדי לתת לנו פסק זמן מפנק ומרגיע שמשחרר אותנו לרגע ממירוץ החיים המטורף. לכן יש כאלו שלא מוותרים על אמבטיה שיש בה ג'אקוזי מפנק ויש כאלו שלא מוותרים על אמבטיה שיש בה פרזולים מצופים זהב, ויש כאלו שיתקינו באמבטיה אביזרים משלימים שונים שהופכים את חדר האמבטיה לחדר אמבטיה מלכותי.

שיפוץ אמבטיות הוא שירות מבוקש ונדרש שרבים מעדיפים אותו ע"פ קניית אמבטיה חדשה ויקרה. שיפוץ אמבטיות הוא פרויקט שיכול להתבצע בצורות שונות ויש לו מאפיינים שונים, יש מי שיש לו אמבטיה העשויה מפח והוא זקוק לאיש מקצוע המתמחה בתחום של שיפוץ אמבטיות פח שיש בהן קורוזיה, ויש מי שיש לו אמבטיה העשויה ממתכת יצוקה שסובלת משחיקה של ציפוי האמאייל והוא זקוק לאיש מקצוע המתמחה בציפוי אמבטיות בשכבות אמאייל חדשה.

שיפוץ אמבטיות כל אמבטיה והשיפוץ שלה

שיפוץ אמבטיות תלוי כמובן בסוג האמבטיה וסוג הפגמים שיש לאמבטיה, אמבטיה שיש בה סדקים ושריטות או מכות נקודתיות זקוקה לאיש מקצוע שיבצע שיפוץ נקודתי של האמבטיה באותם מקומות שבהם יש שריטות או מכות.

ואילו אמבטיה שבה יש שחיקה של ציפוי האמאייל זקוקה לשיפוץ שיכלול ציפוי של האמבטיה בשכבות אמאייל חדשות, ומי שיש לו אמבטיה שהצטברו עליה במשך השנים לכלוכים שלא ניתן להסיר אותם זקוק לשירות של ליטוש אמבטיות והורדת הלכלוכים השונים.

כמה זמן נמשך שיפוץ אמבטיות

כל שיפוץ אמבטיות יש לו את אורך הזמן שלו, שיפוץ אמבטיות הדורש רק ליטוש אמבטיה יכול להסתיים תוך יום או יומיים עבודה, ואילו שיפוץ אמבטיות מקיף הכולל גם החלפת צנרת והחלפת ריצוף יכול להמשך כמה ימים . בכל מקרה שיפוץ אמבטיות אינו תהליך שנמשך שבועות ודיירי הדירה יכולים לחזור לשגרת חיים רגילה ולשיר באמבטיה תוך ימים ספורים.

עלויות של שיפוץ אמבטיות

שיפוץ אמבטיות יהיה תמיד זול יותר מרכישת אמבטיה חדשה, כמובן שעלות שיפוץ אמבטיה תלויה בסוג השיפוץ והיקף השיפוץ, שיפוץ אמבטיה הכולל החלפת צנרת יכול להגיע למחיר של ככמה אלפי שקלים ואילו שיפוץ אמבטיה הכולל רק ציפוי מחדש של האמבטיה הישנה יכול לעלות בין 500-1000 ₪.

תקליטנים הם אותם אנשים המספקים לנו מוזיקה לאירועים שונים.

תפקידו של התקליטן הוא להבין מהו אותו סוג האירוע לו נדרשת מוזיקה, אפיון האירוע, בחירת המוזיקה, ההחלטה באשר למוזיקה שתושמע באירוע המדובר, הקלטת קטעי המוזיקה הנדרשים לאירוע ויצירת קטעי מוזיקה ייחודיים במהלך האירוע.

אם בעבר, ההיכרות שלנו עם תקליטנים הייתה בדיסקוטקים שונים שהרי בשני העשורים האחרונים יותר ויותר אנשים מזמינים תקליטנים שייצרו וינגנו מוזיקה לאירועים שונים.

ברחבי העולם תקליטנים מכונים D.J, אך בישראל קיימת הפרדה בין המושג תקליטנים לD.J'S, שכן משייכים את אנשי המקצוע הנקראים 'תקליטנים' לאלו אשר לרוב יוצרים מוזיקה לחתונות ואירועים שונים.

מוזיקה לאירועיםעבודתו של התקליטן

ישנם סוגים שונים של תקליטנים וחשוב לוודא את ניסיונו ביצירת מוזיקה לסוג האירוע בו אתם מעוניינים.

כמו כן, חשוב מאוד לוודא האם מדובר בתקליטן אשר שולט בז'אנר מוזיקלי זה או אחר ולבחור באחד השולט באותו ז'אנר בו אתם מעוניינים.

רוב התקליטנים אשר אחראים על מוזיקה באירועים מביאים את הציוד שלהם, אך במקרה בו אולם האירועים מספק את כל הקשור לציוד ההגברה, חשוב שתוודאו כי התקליטן יגיע למקום טרם האירוע למקום ויוודא שהציוד אכן מתאים לו ופועל כהלכה.

בעת יצירת מוזיקה לאירועים התקליטן ישתמש ב– 2 מערכות השמעה לפחות וציוד מיוחד השולט על האפקטים של המוזיקה אותה הוא אמור ליצור בעת האירוע.

פעמים רבות התקליטן ייצור מוזיקה לאירועים אשר כוללת טרנטבליזם (פעלולים שונים על ידי שריטת תקליטים, האטת קצב השמיעה או לחלופין האצה) וכן סקרצ'ינג.

כמו כן, התקליטן יביא עימו מערכת הקלטה, תקליטים, פטפונים, מיקסרים, מיקרופון ואוזניות מיוחדות.

יצירת מוזיקה לאירועים שונים

אם אתם מתלבטים באם להזמין תקליטן שיספק לכם מוזיקה לאירועים, או שמא לשכור את שירותיו של זמר מפורסם או להקה שתנגן באירוע, חשוב שתיקחו בחשבון את הנקודות הבאות:

 • עלותהחליטו על התקציב אותו אתם מייעדים לכל הקשור למוזיקה באותו אירוע.

חשוב לדעת כי התעריפים של התקליטנים משתנה ולרוב ניתן להשיג תקליטן במחיר המתאים לכל כיס וזאת בהשוואה ללהקה או זמר מפורסם שיעלו לכם יותר כסף.

 • סגנוןאם אתם מעוניינים בסגנון מוזיקלי אחד (קלאסי, ג'ז) יהיה זה רעיון טוב להזמין להקה, אך אם אתם מעוניינים במספר סגנונות, קחו בחשבון כי תקליטן יכול לספק לכם סוגים שונים של מוזיקה בהתאם לבחירתכם.

 • קהל היעדאם מדובר באירוע יוקרתי (כמו למשל, בר מצווה בכותל, מוזיקה לקבלת פנים של אירוע סולידי), להקת ג'ז או להקה אינסטרומנטלית שתנגן מוזיקה קלאסית יהיו רעיון טוב. אך אם מדובר באירוע בו קהל היעד הוא ילדים ובני נוער, תקליטן הוא הכתובת הטובה ביותר.

הוא יקפיץ את הילדים על רחבת הריקודים ויספק להם את סוג המוזיקה בה הם מעוניינים, כנ"ל לגבי חתונות ואירועים שונים המערבים ריקודים.

קידום אתרי הובלות הוא דבר חיוני וחשוב ביותר לכל חברת הובלות בעלת אתר אינטרנט.

כיום, התחרותיות בשוק ההובלות היא גדולה ובעיקר בחודשי הקיץ, המוגדרים כחודשים העמוסים ביותר בשנה מבחינת הובלות, פעולת קידום האתר תעניק יתרון משמעותי לאתר אינטרנט של חברת הובלות מקודמת ביחס אל חברות הובלה אחרות אשר בחרו לוותר על קידום אתר האינטרנט שלהם.

אתר אינטרנט אינו מספיק

נכון להיום כל חברה מודעת לכך שאתר אינטרנט הוא כרטיס הביקור שלה ברשת.

הגולש נכנס לאתר של החברה, קורא אודותיה, מתרשם מהלקוחות של החברה ומהאינפורמציה אשר מספקת חברת ההובלות לצרכן (מאמרים, מדריכים וכלי עזר נוספים).

אך השאלה החשובה ביותר העומדת על הפרק הינה: 'כיצד הגולש נכנס אל אתר האינטרנט של החברה שלכם ולא אל אתרי האינטרנט של המתחרים שלכם?' התשובה היא: הכל תלוי בקידום נכון ומקצועי של אתר ההובלות שלכם.

אם בחרתם בחברת קידום מקצועית חשוב לדעת כי המטרה המרכזית שלה תהיה דירוג גבוה של אתר האינטרנט שלכם. כלומר, המטרה של המקדם תהיה שהאתר שלכם יופיע בדפים הראשונים בפלט התוצאות של מנוע החיפוש של גוגל, כך שהגולש יקליק על הקישור של האתר שלכם ולא על הקישור של חברות הובלה אחרות אשר ממוקמות בדירוג נמוך יותר.

קידום אתרי הובלות הוא המפתח לתנועה גדולה של גולשים לאתר שלכם ומכך, כמות גדולה יותר של קונים פוטנציאלים של שירותי ההובלות.

קידום אתרי הובלותמה עושים?

בעל מקצוע אשר יבצע עבורכם את הקידום של אתר ההובלות שלכם, ינקוט במספר רב של פעולות, על מנת שהאתר שלכם יופיע בתוצאות הראשונות כאשר הגולש מחפש חברת הובלות באמצעות האינטרנט:

בנייה נכונה של אתר חברת ההובלותמפת אתר, חלוקה לקטגוריות עם כותרות אטרקטיביות, מאמרים שבהם מוטמעים מילות מפתח פופולאריות אשר בדרך כלל קשורות לתחום ההובלות, מפת אתר ועוד.

קישוריםבאתר יהיו קישורים פנימיים וקישורים לאתרים אחרים המדורגים דירוג גבוה.

כמו כן, מקדם אתרים ישתול את הקישורים של האתר שלכם באתרים חזקים (כמובן בהסכמתם של בעלי האתרים).

תוכןהמקדם ידאג לכך שהתוכן באתר שלכם יהיה איכותי, שיוטמעו בו מילות מפתח פופולאריות, שהתוכן באתר יתחדש בצורה דינמית וכמובן יפרסם מאמרים מקצועיים באתרי מאמרים אשר יוכלו לספק לאתר שלכם פרסום רב.

רשתות חברתיותמקדם האתר ידאג לכך שיהיה קישורים ופרסום שלכם ושל אתר האינטרנט שלכם בכל הרשתות החברתיות והפורומים העוסקים בתחום ההובלות.

אלו הן רק חלק מהפעולות שיבוצעו כפעולות קידום אתרי הובלות במטרה לחשוף את אתר ההובלות שלכם למספר רב של גולשים ועל ידי כך לגרום להם לפנות אליכם ולכם להגדיל את הכנסות העסק שלכם.

פרסום אתרים באינטרנט, משתייך לקטגוריה של הפרסום החדש המחליף את הפרסום המסורתי, שהכרנו. פרסום אתרים באינטרנט יכול להתבצע באמצעות אסטרטגיות שונות ושיטות שונות. פרסום אתרים הוא הרבה יותר ממוקד, מאשר פרסום מסורתי , ולכן סיכוייו גבוהים יותר.

אם פרסום מסורתי משיג חשיפה מבלי לדעת מיהם אלו שיראו את הפרסומת, הרי שפרסום אתרים מצליח להשיג חשיפה ממוקדת שמאפשרת למפרסם למקד את הפרסומת בפני קהל יעד שאכן יש סיכוי גבוה שיהיה מעוניין לרכוש את המוצר או השירות המפורסם.

פרסום אתרים ניתן לבצע אותו כאמור בשיטות שונות ובאסטרטגיות שונות , הנה סקירה של חלק מהשיטות לפרסום אתרים.

 • פרסום אתרים במנועי החיפוש יש שתי שיטות לפרסום אתרים במנועי החיפוש השיטה האחת נקראת קידום אורגני והשיטה השניה נקראת קידום ממומן. הקידום האורגני הוא איטי ונמשך כמה חודשים ואחריהם ניתן לראות תוצאות, והקידום הממומן תוצאותיו הן מיידיות. הקידום האורגני דורש אוסף של מהלכים שבסופם ידורג האתר בדירוג גבוה בין תוצאות החיפוש, והקידום הממומן הוא קידום שנרכש בתשלום ומציב את האתר בראש תוצאות החיפוש או בצדי תוצאות החיפוש.

 • פרסום אתרים ברשתות החברתיותמאז התפתחותן של הרשתות החברתיות הפכו גם הן לאפיק פרסום אפקטיבי ויעיל , והיום יש לא מעט אתרים שמפרסמים עצמם ברשתות החברתיות, פרסום אתרים ברשתות החברתיות הוא עדין הרבה יותר מאשר הפרסום האגרסיבי שאנו מכירים במנועי החיפוש, פרסום ברשתות חברתיות דורש מהמפרסם לדבר אל הקהילה שנאספת סביבו בגובה העיניים , ולהיות כנה ואמיתי, המפרסם צריך להיות שיתופי ולשתף פעולה עם הקהילה שנאספה סביבו, כך גם יוכל להתאים לכל גולש את המוצר המתאים לו. ולהשיג תוצאות אופטימאליות.

 • פרסום אתרים באמצעות תוכן שיווקי יש היום לא מעט אתרי מאמרים שמאפשרים להפיץ מאמרים באופן חופשי ללא תשלום, כתיבת מאמרים שיווקיים עם מידע שיווקי על עסקים וחברות, ועם לינק לאתרים של אותם עסקים וחברות, היא אמצעי אפקטיבי להגדלת תעבורת הגולשים באתרים של אותם עסקים וחברות.

 • פרסום אתרים בפורטלים מתאימים ישנם אתרים ייעודיים או פורטלים שבהם נוכל לפרסם את האתרים שלנו , ולזכות בפרסום ממוקד בפני קהל היעד שאכן מעוניין בשירות או המוצר שהעסק שלנו מספק. כך למשל חברה העוסקת בשיווק מוצרים אורגניים כדאי לה לפרסם את עצמה בפורטל המספק מידע על מוצרים אורגניים, ואילו קליניקה למתן שירותי רפואה אלטרנטיבית כדאי לה לפרסם את עצמה בפורטל רפואה אלטרנטיבית.

בניית אתרים, הפכה בעידן הנוכחי למקצוע מבוקש, הן על ידי יזמים המעוניינים לבנות אתר אינטרנט, והן על ידי אוכלוסיה המעוניינת ללמוד את התחום.

בעידן בו הרשת האינטרנטית שולטת במהלך החיים התקין, כל בעל עסק או אדם פרטי, אשר מעוניין להפיץ את משנתו, מקים לעצמו אתר אינטרנט בהתאם לדרישות.

בניית אתרים הוא מקצוע נדרש, ויש רבים אשר הקצו מזמנם וכספם על מנת ללמוד תחום זה, ולהעניק שרות למגוון הלקוחות, אך לא כולם משכילים לבצע עבודתם נאמנה ובמקצועיות.

אם הינכם מתגוררים בעיר ירושלים, ומעוניינים לבנות לעצמכם או לחברתכם אתר אינטרנט מושקע ורציני, הרי שתשמחו לדעת כי קיימים בוני אתרים רבים בעיר ירושלים, שישמחו להעניק לכם שרות אמין ומיומן.

בניית אתרים בירושלים אצל מי

אחת הבעיות המורכבות יותר, היא לא בניית האתר הלכה למעשה, או האפיון, אלא מציאת בונה האתרים שיעניק לכם את שרותיו.

לא מספיק שמצאתם בונה אתרים, אלא עליכם למצוא אדם המתמחה בתחום בניית אתרים בירושלים, על מנת שכספכם לא ירד לטמיון בעבור עבודה לא מקצועית.

אם גם אתם מחפשים בונה אתרים מקצועי, חפשו בקרב חבריכם ומכריכם, המלצות אודות חברה או פרילאנס מומחה בתחום.

ככל שתקבלו יותר המלצות, כך תמקדו את הבחירה שלכם ותוכלו להיות יותר פרקטיים בחיפוש.

מעבר לפרקטיות ולמיקוד, אחוזי ההצלחה שלכם בבחירה יהיו גבוהים יותר, על פני חיפוש ללא המלצה או ידע מוקדם.

השאלות אותן חשוב לשאול את בונה האתרים הם:

 • מהם שנות הוותק והניסיון שלו.

 • היכן הוא למד את תחום בניית האתרים.

 • מהו סדר גודל של מספר האתרים אותם הוא בנה בעבר.

 • האם הוא בונה אתרים בעלי עיצוב ייחודי, או שמא הוא נעזר בעיצוב סטנדרטי ומוכר.

 • מהו המחיר שהוא דורש בעבור העבודה, והאם ניתן לבצע את התשלום בתשלומים.

 • האם האחסון הוא על חשבונו בשנה הראשונה, או שעליכם להוסיף סכום נקוב.

 • מה עליכם לעשות אם הינכם נתקלים בבעיות מסוימות במהלך הדרך.

 • האם אתם מקבלים כתובת אימייל מטעם האתר.

שאלות אלו ועוד שאלות נוספות שעולות על דעתכם, שאלו את בעל המקצוע המבצע בניית אתרים בירושלים.

לאחר שצלצלתם למספר בוני אתרים, ערכו השוואה בין התשובות של כולם, ובחרו את האחד שנראה לכם רציני ומקצועי יותר, לא לפני שניגשתם להתרשם מאתרים קודמים, אותם הוא בנה עבור לקוחות אחרים.

ככל שתבדקו בטרם עת ובקפידה את בונה האתרים, כך הסיכון 'שתפלו' בתהליך הבנייה ותפסידו את כספכם, הוא קטן.

בניית פרגולות

בניית פרגולות היא עבודה המיועדת למקצוענים בלבד.

בנייה זו צריכה להיעשות על ידי איש מקצוע או חברה המיומנים בכל הקשור אל בנייה של פרגולות מחומרים שונים ובהתאם לצרכים שלכם.

גם אם יש לכם ידי זהב ואתם מצליחים לבנות דברים רבים בבית, מומלץ לוותר על ניסיונות אשר עלולים לגרום למפח נפש. בנייה של פרגולה מערבת תהליך מקצועי ומורכב.

בניית פרגולותבחירת עסק או איש מקצוע

בחירת איש המקצוע אשר יבנה לכם את הפרגולה הפתוחה או הסגורה צריכה להיעשות בקפדנות.

ראוי שתוודאו כי החברה בה בחרתם היא חברה בעלת וותק וניסיון המספקת לכם אחריות על אותה פרגולה שרכשתם אצלה. בנוסף, מומלץ לבקש מאיש המקצוע או החברה ממנה אתם שוכרים את שירותי בניית הפרגולה שיציגו בפניכם אישור כי מדובר בעסק הפועל בהיתר רשויות החוק, וכן דוגמאות לעבודות קודמות.

בניית פרגולותהיתר בנייה

התכנון של הפרגולה היא הצעד החשוב ביותר טרם בנייתה.

התכנון חייב להתאים לבית או למקום בו היא תמוקם וכמובן לצרכים של המשתמשים בה.

חשוב לדעת כי כל פרגולה נחשבת כתוספת בנייה ולכן אתם צריכים לדאוג לקבל היתר לבנייתה.

ניתן לקבל רישוי זה ברשות המקומית ומומלץ לברר מה הם התנאים לקבל היתר זה, כי בכל רשות התנאים יכולים להשתנות בהתאם לשיקולים שונים.

אם אתם מתכוונים להתחיל בתהליך בניית פרגולות ללא היתר בניה, חשוב שתיקחו בחשבון כי אתם מסתכנים בקנס כספי והריסה של הפרגולה שנבנתה.

העירייה אינה דורשת מכם היתר סתם כך, אלא על מנת לוודא כי אותה פרגולה אותה אתם מעוניינים למקם בסביבת ביתכם או בביתכם לא תהווה סכנה לבני ביתכם ולא תחשב כמטרד בעיני השכנים שלכם.

מומלץ כי תכנון בניית פרגולות ייעשה על ידי איש מקצוע מוסמך, כמו לדוגמא אדריכל, או קבלן הבונה פרגולות. דבר זה יבטיח לכם תכנון מקצועי של הפרגולה.

בניית פרגולותחשיבות התכנון המקדים

איש המקצוע אשר ייקח על עצמו את המשימה של תכנון הפרגולה ובנייתה יצטרך לקחת בחשבון התאמה מקסימאלית לצרכים שלכם, וכן כל הקשור אל השכנים שלכם, העסקים והאנשים המתגוררים בקרבת מקום אליכם.

הדבר הראשון שאיש המקצוע יברר הוא מה התקציב שלכם.

רק לאחר מכן הוא יברר מה הצרכים שלכם וינסה להתאים לכם פרגולה המתאימה למטרה שלכם במסגרת אותו תקציב אותו הגדרתם מראש.

בנוסף, הוא יברר מה גודל החלל בו אתם מעוניינים למקם את הפרגולה, ייקח בחשבון את תנאי מזג האוויר במקום בו הוא מתכנן את בנייתה של הפרגולה, יברר האם אתם מסוגלים לתחזק את הפרגולה באופן תדיר או שמא עדיף להם בניית פרגולה מחומרים מסוימים אשר אינם דורשים תחזוקה בתדירות גבוהה.

רק לאחר בירורים אלו ובחירת סוג הפרגולה הרצויה לכם, יתחיל שלב התכנון שלה.

התכנון של בניית פרגולה יכלול את הגודל והמבנה של הפרגולה, מאילו חומרים היא תיבנה, שיטת הבניה באמצעותה היא תיבנה, כל הקשור לתחזוקה שלה וכן את העלות הנדרשת לבנייתה.

בניית פרגולות על ידי מקצועניםתבטיח לכם פרגולה יפה שתשרת אתכם בצורה הטובה ביותר

מנעולן – חידושים ועדכונים מעולם המנעולים

למי שלא מכיר את עולם המנעולנות, נראה כי עולם המנעולנות קופא על שמריו. כי מה כבר אפשר לחדש בנושא המנעולים? אך זו טעות! המציאות מלמדת כי תחום המנעולים אינו נח על זרי הדפנה ובכל פרק זמן נוצרים סוגים שונים של מנעולים וגאדג'טים חדשים, מבריקים ומועילים. כדי להיות מעודכן על המנעולן להתעדכן בכל השינויים כדי שיוכל להתקדם בתחום ולא להישאר מאחור.

חמישה חידושים אטרקטיביים בנושא המנעולים

מנעולים ביומטריים הם הבשורה המרעישה ביותר של עולם המנעולים. המנעול הביומטרי מייתר את הצורך בנשיאת מפתח לכל מקום ומפיג את החשש הקבוע מפני אובדן המפתח.

המנעולים הביומטריים מזהים את מי שמבקש להיכנס לבית לפי קוד, טביעת אצבע או כף יד או לפי זיהוי הקול. אין ספק כי המנעול הביומטרי הוא החידוש המשמעותי ביותר אשר זכה לפופולאריות רבה. במקומות רבים כמו מוסדות ציבור, בתי עסק, משרדים ממשלתיים והרבה בתים פרטיים כבר עברו להשתמש במנעולים אלו.

מנעול הנשלט מרחוק זהו מנעול שאפשר לפתוח באמצעות הטלפון הנייד, המחשב או טאבלט במכל מקום בעולם. זוהי טכנולוגיה פורצת דרך, טכנולוגיה שכל מנעולן חייב להכיר.

מי לא שוכח לפעמים איפה הוא הניח את המפתח רק לפני כמה דקות? מהיום זו לא בעיה. מאתר מפתחות אלקטרוני יעזור לכם לאתר את המפתח עד למרחק של מאה מטרים. זה ימנע מכם בזבוז זמן, מתח, לחץ ולפעמים אפילו הזמנה של מנעולן כדי להחליף מנעול.

סט מפתחות ממוספר יסייע מאוד למאבדים כרוניים של מפתחות. סט מפתחות ממוספר הוא סט מפתחות שבו כל מפתח מקבל מספר מאחד ועד שתיים עשרה. אם מפתח מספר אחד אבד לכם, תוכלו להשתמש במפתח מספר שתיים, ברגע שתכניסו את מפתח מספר שתיים אל המנעול, צורת המנעול תשתנה ומפתח מספר אחד כבר לא יהיה רלוונטי וכך הלאה עד למפתח מספר שתיים עשרה. אם אתם מאבדים כרוניים של מפתחות, מהרגע שתעברו לסט מפתחות ממוספר, אף פעם לא תמצאו את עצמכם עומדים מחוץ לבית ללא מפתח.

לא רק עולם המנעולים מתקדם ומשתנה, גם הגנבים והרמאים מתקדמים ומוצאים שיטות חדשות ומתוחכמות. לאחרונה מתפשטת תופעה חדשה בקרב הגנבים, לפני שהם פורצים לדירה הם מגיעים למקום ומדביקים מצלמה זעירה בין ידית הדלת לחור המנעול, מצלמה שקשה לאתר אותה בעין בלתי מקצועית. המצלמה הזעירה אוספת את הנתונים ומשדרת אותם למתקינים. בכל פעם שאתם מכניסים את המפתח למנעול כדי לפתוח את הדלת או לסגור אותה, צורת המפתח נקלטת ומשודרת מיד. בדרך זו יוכלו עבריינים רבים לשכפל מפתח ולהיכנס לבית שלכם בקלות.

מה עושים? חשוב להזמין מנעולן ולבקש ממנו לנסות ולאתר האם בדלת שלכם מותקנת מצלמה. אחרי שתראו איך המנעולן בודק את הדלת, תוכלו לבדוק בעצמכם.

הלוואות אקספרס

המחייה במדינת ישראל היא יקרה, ופעמים רבות על מנת לצאת לחופש, לשפץ את הבית או להגשים חלום קטן שיש לכם, עליכם להיעזר בהלוואה אשר נלקחת מהבנק, או מחברות מסודרות וחוקיות אחרות, לרבות חברות האשראי.

ברגע בו אתם יודעים מראש על תוכנית אישית או משפחתית אותה אתם רוצים לערוך, אין בעיה להגיש בקשה להלוואה, להמתין לאישור ואף לערוך השוואות בין כלל ההצעות שהתקבלו ולבחור מתוכן את האחת שמשתלמת לכם ביותר.

במקרים בהם ישנה הוצאה בלתי מתוכננת ומידית, שאין אתם יכולים לעמוד בה, יש לכם את האפשרות להיעזר באותן הלוואות אקספרס המוצעות בשוק .

מהי הלוואת אקספרס

הלוואת אקספרס, הינה הלוואה שמאושרת תוך זמן קצת ומגיעה אליכם מבלי שתאלצו להמתין זמן רב.

עוד נחסכים מכם במעמד בקשת הלוואות אקספרס, כל הבירוקרטיה והטרטורים האופייניים לבקשת הלוואה סטנדרטית.

כיצד מקבלים את הלוואת אקספרס

על מנת לקבל הלוואת אקספרס, אין אתם צרכים לגשת פיזית אל הבנק, וכל שעליכם לעשות הוא, לצלצל טלפונית או בעזרת הרשת האינטרנטית ולהציג את בקשתכם.

דרך מי מקבלים את ההלוואה

הלוואות אקספרס מעניקים גופים שונים במדינת ישראל, לרבות הסניפים של הבנקים, חברות כרטיסי האשראי שבהם אתם מחזיקים וגם כאלו שלא ברשותכם.

שימו לב, כי את ההלוואה שתקבלו מחברת האשראי, תחזירו לחברת האשראי, וההתנהלות היא מולם בלבד ללא קשר לגוף שלישי.

עוד ניתן לזכות בהלוואה הניתנת לכם על ידי גופים חוץ בנקאים שונים ואף על ידי השוק האפור.

אם המילה שוק אפור הבהילה אתכם, הירגעו ישנם שווקים אפורים רבים אשר מאושרים על ידי הרשויות השונות לספק לכם הלוואה כדת וכדין.

מה גובה הלוואות אקספרס

הלוואות אקספרס לרוב מתחילות מסכום הנאמד על כ– 30.000 ₪ ולא פחות מכך.

סכום זה הוא אינו הסכום הגבוה ביותר וישנם בנקים וגופים שונים, אשר יספקו לכם הלוואה בין רגע, שיכולה להיות בסכום גבוהים יותר משמעותית, והם יכולים להגיע עד 85.000 ₪.

מהן הסיבות להלוואה זו

הסיבות לבקשת הלוואת אקספרס יכולות להיות רבות ומגוונות, החל מהסיבה בה מסגרת האשראי שלכם בחריגה, תשלומי אשראי גבוהים דחויים או לא מכובדים, הרצון לרכוש רכב חדש, לשפץ את הבית, לצאת לנופש ועוד.

כל אדם אשר מעוניין לקבל הלוואת אקספרס, יכול להציג את הטיעון לשמו מתבקשת ההלוואה, מבלי להמציא סיפורים חריגים.

ערבויות ובטחונות

הלוואות אלו על פי רוב, אינן מצריכות חתימה של ערבים, או של בטחונות אותם תצטרכו להשיג.

כל מה שיאשר את הבקשה, היא היכולת שלכם להחזיר את ההלוואה בהמשך הדרך, ובהתאם לסכום ההלוואות שכבר קיימות בחשבונכם.

איך לבחור דלתות פנים לבית?

יותר ויותר אנשים מודעים לבחירה הנכונה של דלתות פנים הן בהיבט הפראקטי והן בהיבט העיצובי. בשנים האחרונות כשהדלתות הפכו להיות חלק בלתי נפרד מעיצוב הבית, כאשר בוחרים דלתות פנים חשוב להתייחס הן להיבט הפרקטי כמו עמידות, פרזולים ועוד והן להיבט העיצובי, לגוונים, לעיטורים, לסוג הדלת ועוד.

שמונה טיפים ועצות טובות שיעזרו לכם למצוא את הדלת המתאימה ביותר

חשוב לבחור דלת פנים בהתאם לצרכים של הבית. כאשר רוצים לבחור דלתות לחללים קטנים כמו חדרים קטנים, חדרי אמבטיה, חדרי שירותים ועוד, כדאי לבחור דלתות הזזה כדי לחסוך במקום.

חשוב לבחור דלתות איכותיות העשויות מחומרי גלם משובחים, דלתות שיהיו חזקות ועמידות לשנים רבות. סוגי הדלתות הנפוצים הם דלתות עץ, דלתות מתכת ודלתות פולימריות.

דלתות העץ הן דלתות קלאסיות, יפות ופופולאריות, אך יש להן שתי בעיות. הן אינן עמידות במגע עם מים, הן נרקבות ומתנפחות והן חשופות לפגיעות של מזיקים הניזונים מתאית העץ ובמיוחד מהטרמיטים.

 

דלתות המתכת והדלתות הפולימריות נותנות פתרון מצוין לבעיית המים ולבעיית המזיקים. הפולימרים הם סוג של חומר גלם המורכב מנסורת עץ, משבבים ומפלסטיק. דלתות העשויות מחומרים אלו עמידות בפני נזקי המים ומהמזיקים. אומנם, הדלתות והמשקופים העשויים מפולימרים, יקרים יותר, אך ההשקעה משתלמת.

דלתות הפנים צריכות להתכתב עם העיצוב הכללי של הבית. מרחב הבחירה בדלתות הוא עצום. יש חומרים שונים המשמשים לייצור הדלתות, יש אינספור עיצובים, גימורים ועיטורים במגוון של סגנונות ואפשרויות.

בכל סוג או סגנון של דלת שתבחרו, העיצוב חייב להשתלב עם עיצוב החלל, עם הגוונים, עם חיפויי הרצפה, עם סגנון הריהוט ועוד. חשוב לזכור כי את גוון הצבעים של כל חלל אפשר להחליף בכל תקופה ואפילו את הרהיטים, אך את הדלתות לא מחליפים לעתים קרובות. לכן בעת בחירת הדלתות חשוב להסתכל קדימה ולבחור דלתות בעיצוב ניטראלי שיתאימו גם לגוונים החדשים של הקירות שתבחרו ולסגנון העיצוב החדש.

בעת בחירת הדלתות יש להחליט על רמת הבידוד. יש רמות שונות של בידוד אקוסטי שאותו יש לבחור בהתאם לצרכים. יש המעדיפים לבחור דלתות בעלי רמת בידוד גבוהה במיוחד כדי לקבל שקט ופרטיות בחדרי השינה ויש הבוחרים, במיוחד לחדרי ההורים, רמת בידוד בינונית שתאפשר לשלוט על הנעשה בבית, לשמוע בכי של תינוק או מריבות של ילדים, גם כאשר ההורים נמצאים בחדר שלהם.

ידיות הם אחד האביזרים המשפיעים על מראה הדלת. יש ידיות צבעוניות, יש ידיות גדולות או מינימאליסטיות, יש ידיות העשויות ממתכת, מניקל או מפלסטיק. לא כדאי לחסוך במחיר הידית, צריך לזכור כי הידית באה במגע באופן קבוע, אם תבחרו ידית לא איכותית, היא תישחק מהר מאוד.

האם כדאי לבחור את אותו הליין של הדלתות הפנימיות לכל החדרים? על כך הדעות חלוקות. יש מעצבים התומכים בדעה זו ויש מעצבי פנים הטוענים כי באמצעות דלתות שונות אפשר יהיה ליצור הפרדה בין אזורי המגורים לבין האזורים האישיים בבית.