שיפוץ אמבטיות

חדר האמבטיה הוא חדר שלא נועד לשמש אותנו רק לניקיון אלא גם כדי לתת לנו פסק זמן מפנק ומרגיע שמשחרר אותנו לרגע ממירוץ החיים המטורף. לכן יש כאלו שלא מוותרים על אמבטיה שיש בה ג'אקוזי מפנק ויש כאלו שלא מוותרים על אמבטיה שיש בה פרזולים מצופים זהב, ויש כאלו שיתקינו באמבטיה אביזרים משלימים שונים שהופכים את חדר האמבטיה לחדר אמבטיה מלכותי.

שיפוץ אמבטיות הוא שירות מבוקש ונדרש שרבים מעדיפים אותו ע"פ קניית אמבטיה חדשה ויקרה. שיפוץ אמבטיות הוא פרויקט שיכול להתבצע בצורות שונות ויש לו מאפיינים שונים, יש מי שיש לו אמבטיה העשויה מפח והוא זקוק לאיש מקצוע המתמחה בתחום של שיפוץ אמבטיות פח שיש בהן קורוזיה, ויש מי שיש לו אמבטיה העשויה ממתכת יצוקה שסובלת משחיקה של ציפוי האמאייל והוא זקוק לאיש מקצוע המתמחה בציפוי אמבטיות בשכבות אמאייל חדשה.

שיפוץ אמבטיות כל אמבטיה והשיפוץ שלה

שיפוץ אמבטיות תלוי כמובן בסוג האמבטיה וסוג הפגמים שיש לאמבטיה, אמבטיה שיש בה סדקים ושריטות או מכות נקודתיות זקוקה לאיש מקצוע שיבצע שיפוץ נקודתי של האמבטיה באותם מקומות שבהם יש שריטות או מכות.

ואילו אמבטיה שבה יש שחיקה של ציפוי האמאייל זקוקה לשיפוץ שיכלול ציפוי של האמבטיה בשכבות אמאייל חדשות, ומי שיש לו אמבטיה שהצטברו עליה במשך השנים לכלוכים שלא ניתן להסיר אותם זקוק לשירות של ליטוש אמבטיות והורדת הלכלוכים השונים.

כמה זמן נמשך שיפוץ אמבטיות

כל שיפוץ אמבטיות יש לו את אורך הזמן שלו, שיפוץ אמבטיות הדורש רק ליטוש אמבטיה יכול להסתיים תוך יום או יומיים עבודה, ואילו שיפוץ אמבטיות מקיף הכולל גם החלפת צנרת והחלפת ריצוף יכול להמשך כמה ימים . בכל מקרה שיפוץ אמבטיות אינו תהליך שנמשך שבועות ודיירי הדירה יכולים לחזור לשגרת חיים רגילה ולשיר באמבטיה תוך ימים ספורים.

עלויות של שיפוץ אמבטיות

שיפוץ אמבטיות יהיה תמיד זול יותר מרכישת אמבטיה חדשה, כמובן שעלות שיפוץ אמבטיה תלויה בסוג השיפוץ והיקף השיפוץ, שיפוץ אמבטיה הכולל החלפת צנרת יכול להגיע למחיר של ככמה אלפי שקלים ואילו שיפוץ אמבטיה הכולל רק ציפוי מחדש של האמבטיה הישנה יכול לעלות בין 500-1000 ₪.

0 תגובות

השאירו תגובה

רוצה להצטרף לדיון?
תרגישו חופשי לתרום!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *